Futbalová verejnosť rieši predovšetkým rozhodnutie z 96. minúty zápasu medzi PSG a Newcastle United v Lige majstrov, keď domáci získali výhodu pokutového kopu. Avšak v rovnaký večer sa zvláštna udalosť stala aj v 3. anglickej lige.

Viac ako 10 tisíc priaznivcov na Oakwell Stadium v Barnsley sa už pomaly zmierovalo s tým, že ich miláčikovia nedokážu zdolať Wycombe. Bol už nadstavený čas a stav bol 0:0 a hoci domáci boli favoritom, boli aktívnejší a mali aj viac loptu na svojich kopačkách, zdalo sa, že už nevyhrajú.

To ale zmenil v 91. minúte útočník Sam Cosgrove, pre ktorého to bol vôbec prvý gól v drese Burnley. Či však mal platiť alebo pred gólom fauloval zdržujúceho brankára Maksymiliana Stryjeka, je diskutovanou témou.

Foto | Video: X/The #EFL Zone