Speváčka a superstaristka Dominika Mirgová si užíva svoju rozbehnutú kariéru. Okrem nahrávania nových songov si nedávno taktiež zmerala sily v zápasníckom ringu proti Aless a nakoniec odišla pyšne s víťazstvom na svojom konte. Zdá sa však, že v súkromí prežíva ťažšie obdobie.

Dominika Mirgová sa momentálne teší z pracovných úspechov a radosť jej robí aj syn Peťko, ktorý už čoskoro oslávi ôsme narodeniny. So svojou láskou, Petrom Zvolenským, sa speváčka dala dokopy ešte v roku 2012, pričom v roku 2015 si povedali svoje áno po boku 4-mesačného synčeka.

A hoci celý čas tvorili harmonický pár, v poslednom období pribúdajú pochybnosti o tom, či je zväzok známej dvojice stále idylický. Už pred časom si totiž fanúšikovia všimli, že Dominika nepridáva na sociálne siete spoločné zábery s manželom. Blondínka to ale vysvetlila so slovami, že už svoj súkromný život nezdieľa s verejnosťou ako kedysi. “Svoje súkromie si chcem chrániť. Verím, že to chápete,“ odvetila.

Najnovšie ale upozornil portál Pluska na nový dôkaz, že dvojica môže prechádzať vážnou krízou. Zdroj z ich okolia totiž prezradil, že Peter sa má stretávať s inou mladou ženou: “Dominikin manžel Peťo si našiel novú spriaznenú dušu. Volá sa Klára, je tiež z Trnavy, a dokonca ho zverejňuje už aj v svojich “storkách” na Instagrame,” ozrejmil. Mladá Klára na sociálnej sieti naozaj zverejnila Petrovu tvár so slovami “Môj vitamín Z” a pridala aj veľké srdiečko. Speváčkin asistent po oslovení zareagoval vyhýbavo: “Zatiaľ sa k tomu nebudeme vyjadrovať,” odvetil, pričom informáciu nepoprel. Po 12 rokoch sa nedávno rozpadlo manželstvo i známemu spevákovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: IG, IG/dominikamirgovaofficial