Ako na kolotoči. Aj tak sa dá nazvať búrlivý vzťah manželov Prachařovcov. Vyzerá to však stále tak, že manželia budú čeliť rozvodu. Agáta hľadá útočisko u svojej matky, zatiaľ čo Jakub pravdepodobne príliš nesmúti, pretože večer strávil so známou českou herečkou z „Pelíškov“.

Už sa zdalo, že kríza vo vzťahu manželov Prachařovcov je zažehnaná. No pred niekoľkými dňami sa objavila informácia o tom, že manželov čaká rozvod. Jakub si vraj zbalil tašky a odišiel. Podľa portálu blesk.cz však večer nestrávil sám. Spoločnosť mu mala robiť Jindřiška z Pelíškov, ktorá čelí podobnej situácii ako Jakub.

Aj keď Agáta s Jakubom už spolu prekonali mnoho búrlivých období, tentoraz to vyzerá naozaj vážne a prominentný pár teda bude pravdepodobne čeliť rozvodu.

Podľa spomínaného portálu, Jakub pred domom nasadol do taxíka, ktorý ho odviezol k pražskému námestiu, kde ho už čakali ďalší herci vrátane herečky Kristíny Novákovej-Fuitovej. Tá to momentálne taktiež nemá vo vzťahu veľmi ružové a čelí podobnej situácii ako Jakub. Ako bude pokračovať vzťah tohto prominentného páru budeme pravdepodobne vidieť v najbližších dňoch.

Agáta a Jakub na fotení pre 4 mesiacmi

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram