Kríza v manželstve Prachařovcov vrcholí. Potom, čo začala modelka na sociálnu sieť pridávať správy od neznámeho fanúšika o tom, ako jej mal byť Jakub neverný s herečkou Dianou Mórovou, prišiel zrejme koniec. Moderátor totiž urobil rázny krok, ktorý zrejme Agátu vytočí.

Manželia Prachařovci prechádzajú snáď najhoršou krízou doposiaľ. Aj keď v minulosti prežili škandály kvôli niekoľkonásobnej údajnej nevere Agáty (33), dvojica svoj vzťah vždy ustála a pokračovala ďalej. Teraz je to však, zdá sa, oveľa vážnejšie.

Jakub (35) sa pred pár dňami zbalil a odišiel do Anglicka s kamarátmi, pričom to vyzeralo tak, že Agáta ani deti ho viac nezaujímajú. Po návrate začala modelka na sociálnej sieti zverejňovať čudné správy od neznámeho fanúšika, ktorý jej tvrdil, že Jakub mal mať románik s Dianou Mórovou. Herečka už na tieto obvinenia zareagovala, no nevedno, či jej slovám uverila aj samotná Agáta.

Najnovší povestný klinec do rakvy ale zasadil v manželstve Jakub, keď vbehol do spoločného domu, aby si odtiaľ za 15 minút pobalil všetky najdôležitejšie veci a s kuframi odfrčal na iný koniec Prahy kvôli práci, foto >>> TU <<<. Všetko pritom zorganizoval tak, aby sa vyhol stretnutiu s Agátou, svokrou aj deťmi, keďže pozná ich presný harmonogram: “Jakub presne vedel, kedy nebude doma a nebude sa musieť so svojou ženou stretnúť,” objasnil zdroj z ich okolia pre Blesk. Agáta sa k háklivej téme odmietla vyjadriť.

Odzvonilo nadobro ich veľkej láske?

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Instagram, YouTube