V ďalšom známom šoubizovom manželstve to má poriadne škrípať. Manželka obľúbeného herca si už mala dokonca zbaliť svoje kufre a opustiť spoločný dom. Žeby sa zopakovala história?

Obľúbený herec a zabávač Sväťo Malachovský (47) pred tromi rokmi poriadne prekvapil verejnosť, keď ukončil manželstvo so skladateľkou Ľubicou Čekovskou. Jeho city vtedy patrili mladej herečke Petre Molnárovej (33), s ktorou napokon v roku 2018 spojil vzťah aj obrúčkami.

Zaľúbenci žiarili šťastím, ktoré sa ešte znásobilo, keď sa im narodil synček Timotej a len v septembri privítali v rodinke aj synčeka Marka. Ako ale uviedol týždenník Rytmus života, Petra sa mala ešte pred narodením druhého dieťaťa od Sväťa odsťahovať a údajne mala hercovi obmedzovať stretávanie sa s bábätkom.

To, že manželia prechádzajú vážnou krízou, potvrdil zdroj z okolia: “Áno, je to pravda. Viacerí ešte na začiatku Sväťa od toho vzťahu odhovárali, ale nedal si povedať a išiel si za svojím. Už dlhšie spolu nebývajú… Petra od manžela odišla. Čo bolo dôvodom, nie je jasné,” dodáva. Jeho slovám pridáva na váhe aj fakt, že dvojica sa prestáva ukazovať v spoločnosti. Či sa im podarí priepasť medzi sebou odstrániť, ukáže až čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sväťo a Petra Malachovskí majú prechádzať veľkou manželskou krízou
Sväťo skončil manželstvo s Ľubicou Čekovskou potom, ako si začal s aktuálnou manželkou

Zdroj: Rytmus života │ Foto: YouTube/RTVSOfficial, RTVS, Instagram/petra_molnarova, svato_malachovsky, TV JOJ, Facebook/Týždenník Rytmus života