Paľo Habera a Daniela Peštová sú známy šoubiznisový párik. Aj napriek tomu, že im nikdy nezazvonili svadobné zvony, spolu sú už 17 rokov. No zdá sa, že prišlo k zlomu, keďže v týchto chvíľach nežijú v jednej domácnosti a ich situácia sa začína komplikovať.

Po tom, ako sa frontman kapely Team a česká topmodelka dali dokopy, ich život sa zmenil od základov. Paľo sa kvôli novému vzťahu presťahoval do New Yorku za Danielou, kde spoločne žili štyri roky. Dokonca sa stal aj nevlastným otcom Peštovej syna z prvého manželstva, Yanicka. Neskôr sa im narodila spoločná dcérka Ella.

No Habera začal dostávať lukratívne ponuky z Česka v podobe koncertov a na Slovensku dostal príležitosť stať sa porotcom v SuperStar. Celá rodina sa tak presťahovala do Česka a následne si kúpili dom aj na Slovensku, konkrétne v Ivanke pri Dunaji. Dvojici sa potom narodil syn Paul Henry a zdalo sa, že rodinka sa konečne usadila.

No Daniela si ani po tých rokoch nevedela zvyknúť a túžila po návrate do USA. To však neprichádzalo do úvahy, keďže Paľo má v Česku aj na Slovensku plno kšeftov. Veď práve v týchto dňoch sa už natáčajú kastingy do speváckej šou Superstar, kde si Habera opäť sadne za porotcovský stôl. Peštová však aj napriek tomu zbalila deti a presťahovala sa za veľkú mláku. No podľa priateľov dvojica stále tvorí pár a spevák sa snaží dochádzať za rodinou vždy, keď je to možné.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.