Čoraz častejšie sa stretávame s prípadmi, kedy harmonicky pôsobiaci vzťah začne prežívať po niekoľkých spoločných rokoch krízu, ktorá vedie k odlúčeniu dvojice. Zdá sa, že rovnakú situáciu momentálne prežíva aj obľúbená slovenská herečka.

[sociallocker]Petra Polnišová už niekoľko rokov tvorí pár s francúzskym publicistom Matthieuom Darrasom, s ktorým má dvoch synov. Ako však pred časom prezradila pre reláciu Topstar, nebola to láska na prvý pohľad, skôr sympatie, pričom niečo hlbšie sa začalo vyvíjať postupne. O žiadny romantický vzťah teda nešlo a žili skôr reálny život na dvoch rôznych miestach. Ani jeden z nich sa totiž nechcel vzdať svojho predchádzajúceho života a tak sa museli jeden druhému prispôsobovať a fungovali na diaľku.

 

Ako to už ale býva, takýto druh vzťahu nemá dlhú životnosť a skôr či neskôr začne prichádzať jedna kríza za druhou. Presne takto by to malo medzi nimi byť podľa informácii týždenníka Šarm, ktorý uvádza, že vo vzťahu Polnišovej a Darrasa to nie je práve ružové. Dvojicu už spolu poslednú dobu vôbec nevídať a herečka sa k ich vzťahu odmietla vyjadriť, čím nepriamo potvrdila, že predsa len niečo nie je v poriadku.

 

Svedčí o tom aj jej náhle chudnutie, s ktorým mala Peťa vždy problémy a bola tak označovaná za baculku. Posledné mesiace sa však výrazne zbavila niekoľkých kíl, čo neuniklo nejednému jej fanúšikovi. Môže za to práve rozchod a zmena, ktorá sa udiala v jej živote? Uvidíme teda, či je naozaj ich vzťahu koniec alebo je to len zbytočný poplach.

Zdroj: topstar.noviny.sk, pluska.sk | Foto: Instagram, depositphotos.com
[/sociallocker]