Hviezdnej speváčke Celine Dion (51) pripravil život ďalšiu krutú ranu. Umelkyňa sa musí po smrti svojho milovaného manžela Reného Angélila, ako aj brata Daniela, vyrovnať s ďalším úmrtím v rodine.

Speváčka Celine Dion patrí k najväčším hviezdam súčasnej aj minulej éry a jej vystúpenia si užívajú milióny fanúšikov po celom svete. Napriek obrovskému úspechu, ktorý vo svojej kariére dosiahla, sa musí vyrovnávať s ťažkými ranami, ktoré jej osud v posledných rokoch pripravuje. Mnohí fanúšikovia sa o speváčku obávajú aj kvôli jej rapídnemu schudnutiu.

Len pred štyrmi rokmi prišla o svojho milovaného manžela a otca troch synov, Reného Angélila. Zmieriť sa musela aj s odchodom brata Daniela či svojho otca Adhémara Diona. Vo štvrtok večer však Celine opustila jej 92-ročná mamička Thérèse Tanguay Dion, ktorá zomrela v obklopení rodiny.

Speváčka sa rozhodla podľa slov Eonline na koncerte v Miami, ktorý absolvovala len jeden deň po zdrvujúcej správe, urobiť dojímavé gesto na jej počesť: “Trochu sa dnes trasiem. Som si istá, že ste počuli, že moja mama dnes umrela. Ale som v poriadku. Mama mala 92, bola už istú doba chorá a my sme vedeli, že tu už nebude dlho. Pred dvomi dňami nám volali sestričky, že jej čas čoskoro príde. Stretli sme s bratmi a sestrami v Montreale, rozprávali sme príbehy, spievali piesne, objímali sa navzájom. A povedali sme naše “zbohom”. Sme si istí, že mama čakala, aby sme pred jej smrťou boli všetci spolu…Mama bola hudobníčka, napísala moju prvú pieseň. To vďaka nej a otcovi som sa stala umelkyňou. Takže dnes by sme v mene mojich bratov, sestier a celej rodiny chceli venovať túto šou jej,” dodala na záver krásnej reči. Úprimnú sústrasť.

Celine venovala koncert svojej mame, ktorá umrela pár hodín predtým

View this post on Instagram

Je t’aime maman ❤️🌈 – Céline xx…

A post shared by Céline Dion (@celinedion) on

Zdroj: eonline.com │ Foto: YouTube/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, CBS This Morning, Instagram/celinedion