Hviezdnej speváčke Celine Dion (51) pripravil život ďalšiu krutú ranu. Umelkyňa sa musí po smrti svojho milovaného manžela Reného Angélila, ako aj brata Daniela, vyrovnať s ďalším úmrtím v rodine.

Speváčka Celine Dion patrí k najväčším hviezdam súčasnej aj minulej éry a jej vystúpenia si užívajú milióny fanúšikov po celom svete. Napriek obrovskému úspechu, ktorý vo svojej kariére dosiahla, sa musí vyrovnávať s ťažkými ranami, ktoré jej osud v posledných rokoch pripravuje. Mnohí fanúšikovia sa o speváčku obávajú aj kvôli jej rapídnemu schudnutiu.

Len pred štyrmi rokmi prišla o svojho milovaného manžela a otca troch synov, Reného Angélila. Zmieriť sa musela aj s odchodom brata Daniela či svojho otca Adhémara Diona. Vo štvrtok večer však Celine opustila jej 92-ročná mamička Thérèse Tanguay Dion, ktorá zomrela v obklopení rodiny.

Speváčka sa rozhodla podľa slov Eonline na koncerte v Miami, ktorý absolvovala len jeden deň po zdrvujúcej správe, urobiť dojímavé gesto na jej počesť: “Trochu sa dnes trasiem. Som si istá, že ste počuli, že moja mama dnes umrela. Ale som v poriadku. Mama mala 92, bola už istú doba chorá a my sme vedeli, že tu už nebude dlho. Pred dvomi dňami nám volali sestričky, že jej čas čoskoro príde. Stretli sme s bratmi a sestrami v Montreale, rozprávali sme príbehy, spievali piesne, objímali sa navzájom. A povedali sme naše “zbohom”. Sme si istí, že mama čakala, aby sme pred jej smrťou boli všetci spolu…Mama bola hudobníčka, napísala moju prvú pieseň. To vďaka nej a otcovi som sa stala umelkyňou. Takže dnes by sme v mene mojich bratov, sestier a celej rodiny chceli venovať túto šou jej,” dodala na záver krásnej reči. Úprimnú sústrasť.

Celine venovala koncert svojej mame, ktorá umrela pár hodín predtým

Zdroj: eonline.com │ Foto: YouTube/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, CBS This Morning, Instagram/celinedion