Krutá správa z Čiech: ZOMREL známy spevák a hudobník († 41)!

Dátum:

Z českej hudobnej scény dorazila veľmi smutná správa.  Po boji s rakovinovým ochorením pankreasu, ku ktorému sa pridal aj koronavírus, odišiel do hudobného neba len 41-ročný známy spevák.

David Stypka bojoval s rakovinou pankreasu niekoľko rokov, no k vážnej diagnóze sa v januári pridal aj Covid-19 a spevák mal problémy s dýchaním. Podľa informácií portálu iDnes, bohužiaľ, 10. januára komplikáciám podľahol. Zo správy sú zdrvení aj jeho najbližší kolegovia a spolupracovníci.

Spevák a hudobník sa začal hudbe venovať už ako 12-ročný, okrem toho pracoval aj ako novinár, no po rokoch sa stal tiež grafikom. V hudobnom priemysle sa najviac presadil v roku 2017 po vydaní albumu Neboj v spolupráci s kapelou Bandjeez. Najviac medzi fanúšikmi zarezonovala skladba Dobré ráno, milá, ktorú naspieval s Ewou Farnou.

Práve známa speváčka je z jeho smrti mimoriadne zdrvená, keďže boli v úzkom kontakte: „Pred pár týždňami sme spolu písali texty u teba na terase, rozoberali život do totálnych „za rohov“, vedeli sme zabŕdnuť do hlbokých tém a smiali sa, že tak si ľudia asi nepredstavujú vznik popových piesní. Písala som ti predvčerom správu: Snáď je ti lepšie, vieš ako, dýchaj… Dop*dele, David, nie sme vo veku, kedy kamaráti odchádzajú,“ napísala na Instagrame. Spevák za sebou zanechal ženu a tri deti, vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: idnes.cz, IG/ewa_farna93 │ Foto: YouTube/David Stypka

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...