Obľúbený slovenský spevák Jožo Ráž (61) sa už navždy zapísal spolu s kapelou Elán do sŕdc domáceho publika. Jeho hity si spievajú malé deti aj dôchodcovia. Speváka však trápia zdravotné problémy, keďže pred 17 rokmi prežil vážnu dopravnú nehodu. 

[sociallocker]Pre českú talkshow Markéta ako aj pre český blesk.cz prezradil, čo všetko musí od osudnej zrážky jeho motorky s nepozorným vodičom absolvovať: “Stále musím chodiť na rehabilitácie a rôzne vyšetrenia. Predsa len som sa po prebudení z kómy musel znova učiť chodiť, hovoriť, čítať,” prezrádza Jožo trpké podrobnosti zo svojho života, kedy musí pravidelne navštevovať rôznych lekárov.

jozo raz zdravotne problemy

Podľa informácii, ktoré priniesol cas.sk, situácia sa najviac komplikuje v období, kedy musí spevák ísť nadoraz a podávať výkon: “A teraz, keď sa blíži turné, je to ešte častejšie. Po každom koncerte sa totiž cítim ako žijúca mŕtvola,” osvetľuje muzikant svoje pocity, ktoré sa fanúšikom nepočúvajú príliš dobre. A niet sa čomu ani čudovať, veď Elán sa aj po 48. rokoch od založenia, stále teší tisíckam priaznivcov.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]