Kruté slová známeho analytika: Matovič nie je psychicky v poriadku!

Dátum:

Igor Matovič je kvôli svojim vyjadreniam, opatreniam či statusom a tlačovkám kritizovaný mnohými známymi aj neznámymi tvárami. Jednou z nich je aj slovenský bezpečnostný analytik, ktorý tvrdí, že premiér nie je psychicky v poriadku.

Igor Matovič si musel za prvý mesiac svojho vládnutia vypočuť mnohé ostré kritiky a názory. Niektoré pochádzajú aj od známych osobností, pričom odkazy mu poslal herec Milan Lasica, no i moderátorka Adela Vinczeová. Najnovšie sa doňho obul bezpečnostný analytik Milan Žitný, ktorý premiéra ani trochu nešetril.

Po tom, ako Matovič pred tromi rokmi vyhlásil, že ho chce dať Andrej Danko fyzicky zlikvidovať, je Žitný presvedčený, že premiérovo duševné zdravie je podlomené. „Myslím, že to vidia viacerí, a nielen ja. Našiel som kopec všelijakých anomálií, ktoré vtedy zaklincoval tým nehoráznym výrokom, že predseda parlamentu ho ide dať zavraždiť – tak mi vychádza jedno jediné a síce, že tento človek nie je psychicky v poriadku,“ uviedol pre portál Parlamentnelisty.sk.

Matoviča dokonca prirovnal k Vladimírovi Mečiarovi a podľa neho sú psychicky narušení obidvaja. „Na Slovensku zvíťazil a dlho bol jediným hegemónom Vladimír Mečiar, rovnako populista, rovnako uvrieskaný, rovnako nebezpečný, rovnako luhajúci, rovnako likvidujúci ľudí napravo naľavo, keď mu nevyhovovali. Nebol to žiadny demokrat. Po ňom nastúpil  ďalší ukričaný politik Robert Fico. Ja tvrdím, že na Slovensku najviac zaujme voličov politik, ktorý najviac vrieska,“ naložil slovenským premiérom.

Na záver má ale pre predsedu vlády aj ďalší ostrý odkaz: „Premiér Matovič nemôže byť vyšetrovateľom, žalobcom, sudcom a katom. Na to tu máme vyšetrovacie orgány a do ich činnosti nesmie žiadny politik vstupovať. To, že on vyhral s tými rečami o tom, ako všetkých pozatvára, to je len hlúpa, bezobsažná fráza,“ uviedol. Milan Žitný je zároveň autorom fotografie v hoteli v Rusovciach, na ktorej je zachytený koncom januára 2018 krátko pred vraždou Kuciaka a Kušnírovej Kočner spolu so Zsuzsovou, pričom fotka mala podľa jeho slov vzniknúť náhodne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: parlamentnelisty.sk │ Foto: Facebook/Igor Matovic, Milan Zitny

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...