V noci z nedele na pondelok sa v Los Angeles uskotočnil 91. ročník odovzdávania cien filmovej akadémie, ktorému kraľoval film Bohemian Rhapsody so štyrmi Oscarmi. Najväčší dojem z ceremónie však na divákoch zanechalo vystúpenie cenami ovenčenej speváčky Lady Gaga a jej kolegu Bradleyho Coopera.

Ako sa zdá, Sandy a Danny z Pomády, Baby a Johnny z Hriešneho tanca či Jack a Rose z Titanicu majú vážnu konkurenciu. Keď sa v októbri minulého roka dostala do kín snímka “A Star Is Born”, množstvo divákov absolútne podľahlo čaru filmovej Ally a Jacksona. Aj keď to zrejme predpokladal len málokto, Lady Gaga predviedla pred kamerami fascinujúci výkon, ktorý z nej spravil herečku zvučného mena nominovanú na Zlatý Glóbus, či dokonca Oscara.

Dychberúce napätie, ktoré vzniklo medzi ňou a Bradleym Cooperom, učarovalo miliónom divákov po celom svete, pričom mnohí by ho chceli vidieť po boku Gagy aj v skutočnosti. Áno, dokonca bez ohľadu na to, že hollywoodsky krásavec tvorí pár s topmodelkou Irinou Shayk, s ktorou má dcérku Leu De Seine Shayk Cooper (2).

Potom, ako sa filmový Jackson objavil v Las Vegas na koncerte speváčky a prvýkrát s ňou naživo odspieval hit “Shallow”, plamene vášne najnovšie vyvolalo práve oscarové vystúpenie dvojice. V rámci galavečera totiž naživo vystúpili všetci nominovaní interpreti v kategórii skladba roka. Emotívne prevedenie singla z filmu Zrodila sa hviezda vyrazilo dych všetkým prítomným, pričom na zamilované pohľady sa musela pozerať priamo z prvého radu aj Bradleyho družka Irina Shayk.

via GIPHY

Aj keď mnohí okamžite začali horlivo diskutovať o nenávisti medzi speváčkou a modelkou, ktorá mala v návale zúrivosti údajne “odlajknúť” sledovanie Gagy z Instagramu, zábery z noci Oscarov hovoria celkom inak. Na televízne obrazovky či do médii sa síce objatia dvoch “sokýň” nedostali, no potom, čo odfarbená blondínka vyhrala cenu za najlepšiu filmovú skladbu roka, prvé objatie venovala práve budúcej pani Cooperovej, Irine.

Ako uplynulú stredu totiž speváčka uviedla v nočnej show Jimmyho Kimmela, všetko, čo diváci videli vo filme či na vystúpeniach, je len show, ktorá patrí k lovestory o Jacksonovi a Ally, pričom žiadna romanca sa medzi nimi v skutočnosti nekoná. Nuž, buď sú filmoví milenci len skutočne dobrí herci a modelka mimoriadne tolerantná žena, alebo tu máme nový milostný trojuholník a’la Aniston & Pitt & Jolie.

Embed from Getty Images

 

Embed from Getty Images

Vystúpenie, ktoré strhlo celý svet

Zdroj: GettyImages, Twitter, Giphy.com