Ceny Britskej akadémie filmu a televízie (BAFTAs 2016) sú rozdané. Už šesťdesiaty deviaty ročník pozná svojich víťazov v kategóriách ako najlepší herec, režisér, hudba či kostýmy. Galavečer sa konal v budove londýnskej opery a na červenom koberci nechýbali krásne večerné róby. Komu to pristalo najviac?

[sociallocker] Zoznam víťazov si môžete pozrieť tu: BAFTAs WINNERS

alicia vikander baftasAlicia Vikander sa na červenom koberci predviedla v tmavej róbe z dielne Louis Vuitton. Herečka bola nominovaná až dvakrát, no ani jednu nomináciu nepremenila na víťazstvo. Filmy, v ktorých hviezdi – Dánske dievča a Ex Machina však určite stoja za pozornosť.

kate winslet baftas

Herečka zo svetoznámeho Titanicu vsadila tiež na čiernu róbu od Antonia Berardiho a doplnila ju červenými doplnkami a rúžom. Kate Winslet to jednoduchou kombináciou nemohla pokaziť.

Dakota johnson baftas

Vychádzajúca hviezda filmu Päťdesiat odtieňov sivej Dakota Johnson si pre tento večer obliekla šaty značky Dior. Červená jej rozhodne pristane, no plochá hruď isto nepridáva na sexepíle. Aktuálne ju môžete vidieť v novej komédii Ako byť single, kde sa po jej boku objavila aj Rebel Wilson.

saoirse ronan baftasMladučká Saoirse Ronan nominovaná na najlepšiu herečku za film Brooklyn zvolila dievčenský look a doslova žiarila v trblietavých kvietkových šatách od Burberry. Jemný makeup s nádychom ružovej jej veľmi pristal.

Cate Blanchett baftas

Hoci má Cate Blanchett už 46 rokov, rozhodne na svoj vek nevyzerá. Stále mladý vzhľad jej dovoľuje experimentovať, a preto si zvolila šaty s výraznejším vrškom od Alexandra McQueena.

Isla Fisher baftas

Ryšavá kráska Isla Fisher sa odela do bielych šiat Stelly McCartney. Jemný look zvýrazňujúci jej krivky doplnila tmavým makeupom a bola z nej hotová diva. Na červenom koberci hviezdila aj so svojím manželom Sashom Baron Cohenom.

Julianne Moore baftas

Aj 55 – ročná herečka Julianne Moore vsadila na jednoduchosť a odela sa do krémových šiat Armani. Outfit ozvláštnila čiernou vlečkou, tak dúfajme, že jej na ňu počas večera nikto nestúpil.

Zdroj: justjared.com Fotky: justjared.com [/sociallocker]