14. séria reality šou Farma sa nesie v znamení inovácie v spojení s ekologickými nápadmi. Na statku si zároveň všetku pozornosť získala umelá inteligencia Alica, ktorá sa ozýva nečakane, no jej inštrukcie sú vždy veľmi jasné. Na revolučnú novinku si musia zvyknúť aj samotní farmári.

Umelá inteligencia, ktorá dostala meno Alica, prakticky prevzala väčšinu povinností moderátora. Farmárom sa prihovára spoza ,,stola pravdy“, pričom s nimi volí duelantov, a taktiež odovzdáva odkaz od vypadnutého súťažiaceho. V prípade, ak je to potrebné, okamžite zasiahne.

Mnohí diváci boli zvedaví, koho je hlas “robota“, ktorý sa prihovára účinkujúcim. Pravdou je, že ten patrí slovenskej herečke Daniele Šencovej Mackovičovej, ktorú môžete poznať najmä z dabingu, ale aj zo seriálov Panelák, Som mama či Autoškola.

36-ročná blondínka sa v decembri 2018 stala mamou dcérky, ktorá dostala nádherné meno Hana. Z televíznych obrazoviek sa tak vytratila a rozhodla sa venovať predovšetkým svojej princeznej. Zdá sa, že ponuka na stvárnenie hlasu Alice bola pre ňu ideálna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/farma.markiza  |  Foto: FB/Farma, Som mama-oficiálna stránka, IG/tvjoj