V stredu sa na verejnosť dostala informácia, že obľúbená moderátorka Televíznych novín Zlatica Puškárová čaká svoje druhé dieťa. Ihneď si tak mnoho ľudí začalo klásť otázku, ktorú ju v správach nahradí.

K šesťročnému synčekovi Leovi pribudne o pár mesiacov súrodenec, na ktorého sa moderátorská dvojica už veľmi teší. Radostnú novinku potvrdili v rozhovore pre svoju domovskú televíziu, v koľkom mesiaci sa však Zlatica nachádza, ešte prezradiť nechcela.

Odchodom Puškárovej na materskú dovolenku tak vzniká pre televíziu Markíza starosť navyše a musia vyriešiť, kto sa na miesto vedľa Patrika Švajdu posadí. Podľa informácii portálu cas.sk prichádzajú do úvahy štyri moderátorky, ktoré by lukratívne miesto mohli získať. Malo by ísť o Veroniku Ostrihoňovú, Danicu Kleinovú, Miriam Kalisovú a Lenku Vavrinčíkovú. Nikto z kompetentných sa však zatiaľ k danej informácii nechce vyjadrovať a tvrdia, že je ešte dostatok času na vyriešenie daného problému.

Uvidíme teda, či sa televízia rozhodne skutočne pre jednu z týchto štyroch moderátoriek alebo na spravodajskú stoličku zasadne niekto úplne iný.

Nase krasne moderatorky ? #tvmarkiza #reflex #televiznenoviny #miriamsmahelkalisova #zlaticapuskarova #kockyzobrazovky

Fotka uverejnená používateľom Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial),

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram