Na Farme sa vzťahy v posledných dňoch poriadne komplikujú, pričom hádky, osočovanie či milostné hrátky sa stali každodennými problémami. Niet sa čo čudovať, keďže koniec reality šou postupne vrcholí a farmári si uvedomujú, že sú blízko svojho sna získať poriadny balík peňazí. Kto si to však naozaj zaslúži?

Farmári sa v tejto chvíli nachádzajú v “zlatej ére“, ktorá zahŕňa dostatok pohodlia v podobe postelí a kopy dobrého jedla. Dokonca majú možnosť pravidelne používať zlaté tehličky a kúpiť si produkty, po ktorých túžia ich srdcia. Naďalej však musia pracovať a spĺňať úlohy, ktoré im dá hospodár Martin.

Televízia Markíza sa preto rozhodla zorganizovať anketu, kde sa divákov pýtala, kto sa podľa nich na statku narobil najviac. Rovnakú otázku dostali aj farmári, pričom Peter okamžite poznamenal, že Táňa sa fyzicky nadrela viac ako ostatní. Toto tvrdenie však pobavilo Milana, ktorý sa na jeho vyjadreniach úprimne zabavil. ,,Každý si myslí, že tu robil najviac. Aj Karin. Tá sa tu zodrala,“ povedal s úškrnom v rozhovore.

Ľudia majú rozhodne iný názor, keďže za najväčšieho pracanta označili Martina Šmahela, ktorý získal takmer 10-tisíc hlasov. Na druhom mieste sa umiestnil Milan Vysokai a až tretie miesto obsadil Dominik Porubský. Najväčším prekvapením bola Daniela Urbanová, ktorá sa spomedzi žien dostala na prvé miesto, pričom dostala takmer 3-tisíc hlasov.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook/Farma