Martin Záhumenský z relácie Masterchef pred pár dňami ohlásil po pol roku manželstva koniec vzťahu a už sa vynorili viaceré špekulácie o svadbe. Kuchár sa ale rozhodol prehovoriť o tom, čo je za manželskou krízou a jeho slová sú poriadne prekvapivé…

Martin Záhumenský prechádza náročným obdobím, keďže jeho vzťah so Zdenkou Jakešovou má byť v troskách. Smutnú novinku sám zverejnil na svojom Instagrame. Rozprávková svadba s krásnymi šatami a prominentnými hosťami sa pritom konala len pred pol rokom, kedy nikto nepredpokladal, že problémy prídu tak rýchlo.

Ešte väčší šok ale nastal, keď Nový Čas prišiel so špekuláciami istého zdroja, podľa ktorého mohla byť svadba dvojice podvod, nakoľko mala byť Zdenka ešte stále vydatá za svojho exmanžela. Po overení skutočností ale vyšlo najavo, že svadba pre hostí bola len akousi zábavou, kým oficiálna svadba pred úradmi sa (kvôli spomínanému problému) konala až po prebehnutí rozvodu.

Kto mal ale záujem rozširovať o dvojici takéto zavádzajúce informácie? Prehovoril samotný Záhumenský a jeho slová sú poriadne prekvapivé: „Áno, je pravdou, že prechádzame krízou a riešime ako spoločne ďalej. Obaja však chceme byť zodpovední a uvedomujeme si, že veci treba riešiť s chladnou hlavou, preto sa tieto dni budeme sústreďovať na ich vyriešenie medzi nami dvoma. Niektoré médiá začínajú zverejňovať výmysly a konšpiračné teórie ohľadne našej svadby a iných vecí súvisiacich s našim spolužitím a aktivitami. Tieto informácie sú nepravdivé a budeme na ne spoločne reagovať,“ začína rozprávanie.

Martin napokon odhalil, ktorý človek stojí za ich problémom: „Ich autorom nie je je nikto iný ako človek Martin S. Zdenkin “exmanžel”, ktorý sa dlhodobo nevie zmieriť s krachom ich vzťahu, ale najmä so stratou príjmov, ktoré si vďaka Zdenke a jej podnikaniu užíval. Tento lúzer nás oboch dlhodobo atakuje, vypisuje a vyhráža sa zverejňovaním rôznych nechutností, pričom jeho cieľom je len dosiahnutie finančného prospechu. Tento bývalý prevádzkovateľ verejných domov, ktorý si odsedel určitý čas aj vo väzení za vydieranie, bol partnerom Lindy D., finalistky reality show “Vyvolení”. Domnievame sa, že nie je zdravotne a psychicky v poriadku. Jeden z dôvodov našej partnerskej krízy bolo aj moje podozrenie, že doteraz vydiera Zdenku a psychicky s ňou manipuluje, čo vyústilo do takého stavu, že sme sa dostali až sem. Predávam celú záležitosť do rúk právnikov a polície,“ prekvapuje nečakaným rozuzlením toho, kto môže stať za celou krízou.

Martin z Masterchefa priznal krízu
Za ich problémami má stáť Zdenkin exmanžel, ktorý je tiež známa tvár

Zdroj: cas.sk  | Foto: Instagram