Pred paparazzmi svoju zaľúbenosť už neskrývajú! Herec Orlando Bloom si odskočil za svojou novou priateľkou Katy Perry na slnečný Hawaii, kde spolu prežili romantickú dovolenku. Ruka v ruke a nežné pohľady svedčia o tom, že sa dvojica rozhodla posunúť svoj vzťah na nový level.

[sociallocker]Špekulácie o tom, že si dvojica rozumie začali v januári, keď k sebe prejavovali náklonnosť na odovzdávaní Zlatých glóbusov. Nasledovalo ešte niekoľko spoločných stretnutí až spolu skončili v privátnom domčeku na ostrove.

Spoločne prežili niekoľko dní a venovali sa viacerým aktivitám. Prechádzky po pobreží Na Pali, večera v reštaurácii Bar Acuda či let helikoptérou. ”Vyzerali veľmi zaľúbene, veľa sa smiali a užívali si vzájomnú spoločnosť,” uviedol zdroj. Na fotografiách je vidno, že Orlando sa stále udržuje v kondičke, zatiaľ čo Katy by mala na sebe aspoň troška popracovať.

Katy sa rozviedla s komikom Russelom Brandom v roku 2012 a Orlando má už 5-ročného syna so svojou ex-manželkou, modelkou Victoria’s Secret, Mirandou Kerr.

Zdroj: etonline.com, dailymail  Foto: gettyimages, twitter [/sociallocker]