Šou Tvoja tvár znie povedome si získala v programovej štruktúre televízie Markíza svoje stabilné miesto, pričom už po letných prázdninách sa na obrazovkách odvysiela jej piata séria. Úspešná relácia, ktorá je zameraná na celkovú premenu domácich osobností na hudobné hviezdy, však žne úspechy aj v susedných Čechách, kde sa stane prvou súťažiacou programu úspešná Slovenka!

Obľúbená relácia Tvoja tvár znie povedome, ktorej moderátorom je štandardne Martin “Pyco” Rausch, sa dočká svojej piatej série. Momentálne síce nevedno, kto si po Lukášovi Adamcovi, Márii Čírovej, Petrovi Brajerčíkovi a Dáriusovi Kočim zasadne na pomyselný víťazný trón, no jedno je isté. Medzi novými súťažiacimi sa v českej verzii objaví obľúbená herečka, ktorá si svojim umením získala množstvo fanúšikov predovšetkým u našich susedov.

Potom, ako na obrazovkách televízie Markíza odštartoval úspešný seriál Milenky, so štvoricou hlavných hrdiniek sa zosobnilo množstvo Sloveniek. Okrem Táni Pauhofovej, Antónie Liškovej a Gabiky Marcinkovej sa v snímke objavila i herečka Zuzana Norisová, ktorá je v Čechách hviezdou od éry filmu Rebelové. Práve toto leto dostal úspešný seriál zelenú aj na televízii Nova, kde boli slovenské herečky dokonca predabované do češtiny. Milenky sa tak nestretli s mimoriadne pozitívnym ohlasom len na domácej pôde, ale aj u susedov.

Zuzanu do účinkovania v šou presvedčila dcéra, ktorá ju pri rozhodovaní maximálne podporila. „Zatiaľ prevládajú pozitívne pocity, nervozita sa našťastie ešte nedostavila. Teším sa vždy, keď prichádza nejaká radostná práca. Teraz mi naraz dochádza, že sa to asi práve deje,” povedala pre Novu na margo súťaženia v šou herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nova | Foto: Markiza | Video: YouTube