Ku kauze Plačkovej PREHOVORILA známa speváčka: Opísala…!

Dátum:

Kauza Zuzany Plačkovej a jej manžela Reného Strausza zaujala širokú verejnosť na Slovensku aj v Čechách. Po ich prepustení na slobodu, kde sú naďalej obvinení zo závažných trestných činov, sa vyjadrila aj známa slovenská speváčka, ktorá sa s dvojicou stretla v minulosti.

Zuzana Plačková ako aj jej manžel sú naďalej obvinení z viacerých trestných činov v súvislosti s ogranizovaným obchodom s drogami. Vo štvrtok ich sudca Peter Pulman pustil na slobodu. Dvojica sa ihneď v policajnom vozidle srdečne zvítala a podnikateľka na Instagrame okamžite zverejnila provokačný text.

Následne sa manželia odfotili v posteli v objatí. Známa slovenská speváčka a moderátorka Gizka Oňová pritom pre Ereport prezradila, ako si spomína na stretnutie s Reném Strauszom v rámci spolupráce. „Ja nie som podozrievavý človek. Brala som to tak, že novinár mi poskytol stretnutie. Ja o týchto ľuďoch nič neviem ani som sa nezaujímala, len teraz zrazu vidím, že čím sa všetkým zaoberali,“ uviedla.

Napokon vyriekla aj záhadné slová na adresu oboch manželov: „Je mi strašne ľúto tých ľudí, ktorí nikdy nemajú dosť. Ona sa chválila, ako jej to, čo robí, prináša slušné peniaze a ani toto ma nevzrušovalo. Ja k týmto ľuďom nepatrím, k týmto kastám. Len im držím palce, aby im trošku tá koruna nieže spadla, ale vykrivila a zistí sa, že s tým nemajú nič spoločné. Ale keď budú s tým mať niečo, no, tak sú si samí zodpovední za to. Nemôžem sa pri tomto spoliehať na inštinkty, tieto dve krátke stretnutia, ktoré netrvali dokopy ani hodinu, nemám možnosť sa vyjadriť,” dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: ereport.sk │ Foto: Televízia Markíza, IG/queen.plackova

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...