Ku veľkej kauze nášho reprezentanta Vladimíra Weissa mladšieho sa vyjadrila aj exfarmárka Lucia Mokráňová. Údajne tam bol aj jej priateľ, ktorý videl, ako sa všetko stalo. 

[sociallocker]Vladimír Weiss ml. to znovu prehnal. So svojou partiou to poriadne roztočili na súťaži Miss. Neskôr sa presunuli do centra Bratislavy do Le Cube, kde mali Vlado a jeho priatelia roztržku s miestnou ochrankou aj s okoloidúcimi ľuďmi. Potom nasledovala jazda luxusným autom s desiatimi pasažiermi, ktorú ukončila polícia. Nášho reprezentanta polícia obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Weiss a jeho právnik však tvrdia, že auto nešoféroval on, ale niekto iný. Údajný šofér sa už aj sám mal priznať na polícií.

K celej veci sa vyjadrila aj Lucia Mokráňová, známa z reality šou farma. Lucia tvrdí, že auto na sto percent nešoféroval Vlado, ale iný muž, ktorý sedel v aute. Svoje tvrdenie opiera o fakt, že na mieste činu sa mal nachádzať aj jej priateľ. Na miesto ihneď prišli až tri policajné autá a šofér sa mal údajne zľaknúť a presadnúť si na iné miesto. Na miesto šoféra si sadol známy futbalista v presvedčení, že celú vec sa podarí vyriešiť v tichosti. “Vlado si asi myslel, že sa to bude dať s policajtmi nejako vybaviť. Chcel to zobrať na seba. Asi si neuvedomil, aké to môže mať následky,“ povedala svoj názor pre cas.sk Mokráňová. Ako to v skutočnosti naozaj bolo ešte stále zostáva záhadou.

Zdroj:  cas.sk | Foto:  Facebook
[/sociallocker]