Ku veľkej kauze nášho reprezentanta Vladimíra Weissa mladšieho sa vyjadrila aj exfarmárka Lucia Mokráňová. Údajne tam bol aj jej priateľ, ktorý videl, ako sa všetko stalo. 

Vladimír Weiss ml. to znovu prehnal. So svojou partiou to poriadne roztočili na súťaži Miss. Neskôr sa presunuli do centra Bratislavy do Le Cube, kde mali Vlado a jeho priatelia roztržku s miestnou ochrankou aj s okoloidúcimi ľuďmi. Potom nasledovala jazda luxusným autom s desiatimi pasažiermi, ktorú ukončila polícia. Nášho reprezentanta polícia obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Weiss a jeho právnik však tvrdia, že auto nešoféroval on, ale niekto iný. Údajný šofér sa už aj sám mal priznať na polícií.

K celej veci sa vyjadrila aj Lucia Mokráňová, známa z reality šou farma. Lucia tvrdí, že auto na sto percent nešoféroval Vlado, ale iný muž, ktorý sedel v aute. Svoje tvrdenie opiera o fakt, že na mieste činu sa mal nachádzať aj jej priateľ. Na miesto ihneď prišli až tri policajné autá a šofér sa mal údajne zľaknúť a presadnúť si na iné miesto. Na miesto šoféra si sadol známy futbalista v presvedčení, že celú vec sa podarí vyriešiť v tichosti. „Vlado si asi myslel, že sa to bude dať s policajtmi nejako vybaviť. Chcel to zobrať na seba. Asi si neuvedomil, aké to môže mať následky,“ povedala svoj názor pre cas.sk Mokráňová. Ako to v skutočnosti naozaj bolo ešte stále zostáva záhadou.

Zdroj:  cas.sk | Foto:  Facebook