36-ročná modelka Silvia Kucherenko je na očiach verejnosti už takmer 15 rokov, pričom za tento čas prešla rôznymi premenami. Tentokrát však kontroverzná blondínka neupriamila pozornosť na seba, ale na svoju mamu, ktorá vyzerá na svoj vek doslova fantasticky.

Aj keď si Silvia Kucherenko pravidelne užíva pozornosť médii i fanúšikov, tentokrát neupriamila pohľady na seba, ale na celkom inú ženu. Na sociálnej sieti Instagram zverejnila snímku svojej krásnej mamy, ktorú zároveň nazvala aj najlepšou priateľkou. Snímka šesťdesiatničky Moniky okamžite vyvolala mnohé vášne, avšak väčšina Slovákov sa zhodla na jednom. Mamina Silvie vyzerá skutočne úžasne!

Napriek tomu sa však, samozrejme, našlo i zopár negatívnych komentárov, na ktoré napokon dôstojne reagovala samotná Monika. “Je to v poriadku, takto sa mi páči a páčim sa hlavne sama sebe. Som spokojná, neriešim sa, do zrkadla sa pozerám už v mojom veku minimálne, ale chcem sa starať zase o seba ak môžem. Verte, nikdy som do svojej 55 nič neriešila. Dnes sú také možnosti, že vám, milé dámy, gratulujem a niektoré sa zamyslite nad sebou. Žena má sa páčit v prvom rade sama sebe a muž má byť len tíško na ňu pyšný,” uviedla mama Silvie.

Napriek tomu sa do nej obula ďalšia z užívateliek sociálnej siete, pričom si 61-ročná žena zachovala chladnú hlavu. Bez okolkov priznala úpravu viečok, ktorá je u žien v jej veku čoraz bežnejším zákrokom a dodala, že je hrdá na každú svoju novú vrásku. “A tesím sa, keď žena aj v 90 vyzerá úžasne. Ako pani Kraľovičová, včera som ju videla,” dodala. Tak čo myslíte, však je Monika kočka?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/official_silviakucherenko