Zdá sa, že Silvia Kucherenko má novú a silnú konkurenciu. To, čo si urobila so svojou pôvodne krásnou tvárou táto slečna, zrejme pochopí len málokto. 22-ročná Andrea sa plánovala zmeniť na živú bábiku Barbie, no nie sme si istí, či sa to skutočne podarilo.

Silvia Kucherenko patrí ku pravidelným terčom kritiky kvôli svojim výrazným perám a nápadnému vzhľadu. Nedávno sa pritom na verejnosť dostali zábery modelky spred 20 rokov, na ktorých ju takmer nespoznáte. Zdá sa však, že jej v Bulharsku vyrástla poriadna konkurencia. Len 22-ročná študentka Andrea Ivanova si totiž podľa svojich slov splnila životný sen, keď sa nechala preoperovať na živú Barbie.

Počas roka 2018 absolvovala podľa informácii denníka Mirror 15 operácii, ktoré zahŕňali aj silikónové prsia, lícne výplne, operáciu zadku či výrazné zväčšenie pier. Za svoj nový vzhľad si vypočula Bulharka aj poriadne tvrdú kritiku a mnohí ju prirovnávajú ku kačici či Lochneskej príšere.

Nevedno, koľko peňazí minula Andrea na svoju celkovú renováciu, no pochválila sa s čímsi pikantným. Za jednu noc s blondínkou vraj muži bez váhania ponúkajú aj 5-tisíc eur. Na jej sociálnej sieti sa to pritom len tak hemží provokatívnymi zábermi, na ktorých predvádza bujné poprsie či zadok.

Andrea Ivanova

Takto vyzerala pred 15 zákrokmi
Silvii vyrástla vážna konkurencia

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Instagram/andrea.andrea345, official_silviakucherenko, YouTube/Nový Čas