Silvia Kucherenko (36) nedávno ohlásila po desiatich rokoch po boku podnikateľa Sergeja (49) koniec manželstva. Teraz bola načapaná vo vile známeho slovenského boháča, u ktorého si užívala slnko spolu so synom.

Silvia Kucherenko prežíva momentálne náročné obdobie a pred pár týždňami ohlásila nečakaný koniec manželstva s podnikateľom Sergejom, s ktorým tvorili pár desať rokov. Modelka si teda potrebuje od pracovnej vyťaženosti, ako aj osobných problémov oddýchnuť, a preto rada a často navštevuje exotické krajiny, kde si spolu so synom užíva dovolenku pri mori.

Inak tomu nie je ani momentálne, kedy sa Silvia nachádza v ďalekom Thajsku. Na Instagrame pravidelne zverejňuje zábery z krásnej vily či z večerných uličiek Koh Samui. Zdroj Nového Času ale odhalil, komu patrí dom, v ktorom sa Silvia ubytovala. Majiteľom nie je nik iný ako známy boháč a multiotecko Boris Kollár, ktorý sa s tmavovláskou priatelí už pätnásť rokov.

Informáciu o tom, že Silvia trávi čas v jeho vile s rozlohou 650 metrov štvorcových, napokon potvrdil aj on sám: „Áno, je to pravda, Silvia je u mňa,“ potvrdzuje politik. Modelka bola ale o čosi skúpejšia na slovo a prezradila len, že v Thajsku dovolenkuje so synom, sestrou a jej mužom. Čo sa skrýva za touto návštevou je nateraz záhadou, no Boris v poslednom období zmenil vkus na ženy a skôr mu imponujú plnšie krivky. Dôkazom je aj jeho dávnejšie vyjadrenie na adresu Silvie, ktorú za jej štíhlu postavu skritizoval.

Silvia si užíva dovolenku vo vile Borisa Kollára
Pobyt Kucherenko v thajskej vile potvrdil samotný politik

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram