Šoubiz Kucherenko po hodinovom ROZVODE vypenila: Toto sú modelkine naštvané slová!

Kucherenko po hodinovom ROZVODE vypenila: Toto sú modelkine naštvané slová!

Silvia Kucherenko (36) koncom minulého roka potvrdila nečakané slová o rozvode s právoplatne odsúdeným manželom Sergejom (49). Po 11 rokoch tak urobili bodku za vzťahom súdom, ktorý trval len jednu hodinu. Modelka, ktorej vyrástla nová konkurencia v podobe tejto slečny, však vypenila a na sociálnej sieti zverejnila naštvané slová. 

Silvia Kucherenko urobila v utorok 11. júna definitívnu bodku za svojím 11-ročným manželstvom s odsúdeným Sergejom. Podnikateľ bol obvinený v prípade, kde mal spôsobiť škodu 8 miliónov eur a dostal trest odňatia slobody na 11 rokov. Hoci ho modelka dva roky pravidelne navštevovala vo väzení so synom Alexandrom, komplikované podmienky zrejme napokon všetko ukončili.

Kucherenko tak koncom roka ohlásila rozvod, ktorý teraz prebehol na súde za jednu hodinu. Do miestnosti sa dostavil Sergej, ako aj modelka: „Silvia bola spokojná, pretože si vybrala výborného advokáta. Išlo to hladko a bez emócií. Nerobili si napriek, nemajú na to dôvod. Na všetkom sa dohodli,“ prezradil zdroj z okolia dvojice pre Nový Čas.

Napriek tomu sa Silvia na sociálnej sieti poriadne rozohnila. Dôvodom ale nebol samotný rozvod, no reči známeho bulváru, ktorý ju označil za „škandalóznu“: „Škandalózna??? Preto, že Alexander exceluje v škole aj mojou zásluhou??? Preto, že nemám muža už 4 roky? Preto, že nechodím po baroch, akciách (nepijem ani žiadne iné veci neužívam) atď. atď… Ešte ani na súde sme po sebe nekričali a dohodli sa na úrovni ako dvaja normálni ľudia… Ani jednu aféru som nemala počas 11 rokov manželstva, no už im nestačí kontroverzná, ale aj škandalózna,“ rozohnila sa Silvia, ktorá všetkým rozvádzajúcim nakoniec popriala pokojný priebeh, ako mala ona.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/official_silviakucherenko, YouTube/Nový Čas