Spevák skupiny Desmod, Mário  Kollár, allias Kuly (45), ktorý sa nemôže pochváliť práve najštíhlejšou figúrou, akoby si postavičku svojej milovanej vyhral v lotérii! Jeho manželka Lucia, s ktorou si spevák povedal “áno” pred dvoma rokmi, je zo svojho “macka” doslova polovica.

Z fotografie, na ktorej hudobník pózuje so svojou o celé dve dekády mladšou manželkou, priam kričí, aká je tmavovláska štíhla. Lucka, ktorá ma na sebe úzke čierne šaty a stojí bokom k objektívu, pôsobí popri svojom manželovi doslova ako špáratko a len málokto by uveril, že táto žena niekedy v živote rodila. Nič to však nemení na skutočnosti, že sympatická dvojica tvorí pekný pár a rozdielnosť ich postáv len potvrdzuje pravidlo, že protiklady sa priťahujú.

Kuly a mladá speváčka Lucia sa zosobášili v októbri 2014. Hrdými rodičmi sa stali v januári tohto roku, kedy Lucia porodila synčeka Christiána. Chlapček však nie je  jediným potomkom speváka, s bývalou manželkou Danielou z prvého manželstva má štrnásťročného syna Mária.

 

kuli-s-luciou

Zdroj | Foto: Instagram, Facebook