Jedna z najobľúbenejších slovenských kapiel nedávno prekvapila videoklipom k svojmu novému singlu, ktorý sa už na prvý pohľad vymyká klasickým ,,elánovkám“. Aj napriek tomu, že hudobníci zo skupiny Elán sú zvyknutí na úspech v súvislosti s každým ich hitom, teraz sa situácia výrazne zmenila. Najnovšie sa totiž o slovo prihlásila Zlatica Kušnírová.

Skupina Elán zverejnila videoklip ku kontroverznej hudobnej novinke s názvom ,,Bulvárne krysy“. Jožo Ráž v ňom mieri zbraňou priamo do tváre jedného z unesených novinárov, pričom nasleduje hurónsky smiech hudobníkov. Scéna ako z teroristickej popravy poriadne pobúrila Slovákov a skladbu nazvali ,,najväčším dnom“.

Na verejne kritizované dielo zareagovali aj slovenské rádia, ktoré odmietajú zaradiť singel do vysielania. K videoklipu sa najnovšie vyjadrila aj Zlatica Kušnírová, ktorá iba nedávno nahliadla do vyšetrovacieho spisu, pričom narazila na fotografiu zabitej dcéry a budúceho zaťa. Zo strany Joža Ráža, Vaša Patejdla a Jana Baláža to považuje za podraz.

Utrápenú matku to úplne vykoľajilo. ,,Toto je hnus najhrubšieho zrna, keď toto človek urobí. Podľa mňa to treba zavrieť na psychiatriu. To nie je človek zdravého rozumu. Svojím spôsobom sa vysmieva Jankovi aj všetkým novinárom. Podľa mňa je to ľudský odpad,“ uviedla pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, YouTube