Čoskoro uplynie už desať mesiacov od vraždy novinára Jána Kuciaka († 27) a archeologičky Martiny Kušnírovej († 27). Počas vyšetrovania sa neustále objavujú nové skutočnosti, pričom v týchto dňoch mala polícia zadržať podnikateľa Norberta Bödöra, čo však nebolo nutné, keďže sa na polícií objavil sám. Táto informácia rozčúlila mamu zavraždenej Martiny, Zlaticu Kušnírovú, ktorej sa potvrdilo, čo už dlhé mesiace tušila.

Na verejnosť sa pred pár hodinami dostala správa, že bol vydaný príkaz na zadržanie nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra, ktorého mala zatknúť Národná kriminálna agentúra (NAKA). Podozrivý muž však všetkých prekvapil, keď sa objavil na polícií, ochotný spolupracovať. Podľa jeho slov sa dozvedel, že policajti ho chcú obmedziť na slobode v súvislosti s dvojnásobnou vraždou.

Tieto informácie však rozzúrili Zlaticu Kušnírovú, ktorej sa potvrdili jej najhoršie obavy. ,,Stále tvrdia, že nie je únik informácií. Akoby nebol! Keď on sám príde? Všetci sú poprepájaní a dovolím si povedať, že všetci v tom majú akýmkoľvek spôsobom prsty! A ťahá to až hore,” nahnevane povedala zúfalá matka pre plusku.sk.

Kušnírová tiež prezradila, že Janko Kuciak († 27) písal aj o tomto nitrianskom podnikateľovi. Dokonca nakreslil schému, kde sú mená rôznych osôb a ich vzájomná prepojenosť. Ako sa teda Bödör dozvedel, že sa polícia zaujíma o jeho osobu, môžeme len hádať.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: YouTube