Kveta Horváthová sa na sociálnej sieti rozlúčila so svojím kamarátom a markizáckym moderátorom. K záberu so slzami v očiach napísala dojemné slová. Bok po boku sa pravidelne objavovali päť rokov a naladení boli na rovnakej vlnovej dĺžke.

Kveta Horváthová sa na sociálnej sieti rozlúčila vo veľkom so svojím dnes už bývalým kolegom Dodom Kuriľákom. Ten sa po piatich rokoch rozhodol odísť z markizáckeho Telerána. “Moderovali sme spolu 5 rokov, boli sme na rovnakej vlnovej dĺžke nielen pred kamerami, ale aj mimo nich. Môj milovaný parťák a dobrý kamarát,” začala Horváthová, ktorej ďalšie slová rozcítili aj divákov relácie.

“Dnes to bolo naše posledné Teleráno. Mám ho veľmi rada a stále ho mať aj budem,” dodala smutne blondínka vo štvrtok, čo bol posledný vysielací deň Doda. Okrem moderátorky za Dodom smútia aj diváci, ktorí hovoria, že si Kvetu nevedia s nikým iným predstaviť.

Čo???! Prečo? Vy ste boli najlepší! Sympatickí, prirodzení, vtipní, čo sa o vašich kolegoch teda povedať nedá. Podľa mňa klesne sledovanosť Telerána. Pozerala som ho len, keď ste tam boli vy dvaja-super dvojka,” “Najúžasnejší pár Telerána. Bude mi po boku Kvetky moc chýbať,” takéto a podobné názory sa objavili pri rozlúčkovej fotke.

Foto: Instagram