Nový rok prináša nové predsavzatia, ktoré si dali aj známe osobnosti. Medzi ne patrí i naša obľúbená slovenská moderátorka, Kvetka Horváthová. Tá sa rozhodla pre naozaj oslobudzujúci krok, ktorý takmer hneď po Novom roku uskutočnila.

Nedávno sme priniesli článok o tom, ako Kvetka podstúpila vyšetrenia zraku, aby mohla absolvovať laserovú operáciu očí. Ako sama priznala, už 20 rokov sa trápila s okuliarmi, ale najmä kontaktnými šošovkami, ktoré jej neraz spôsobovali nepríjemnosti.

Po vyšetrení ju čakala dobrá správa – stala sa vhodnou adeptkou na laserovú operáciu a mohla si dať vylepšiť zrak. Tá ju čakala po Novom roku a konečne ju absolvovala. So svojím zážitkom sa rozhodla podeliť aj s fanúšikmi na sociálnej sieti.

“Mám to za sebou. Laserová operácia očí trvala pár minút a bola absolútne bezbolestná. Ani po zákroku sa nedostavila žiadna bolesť. ďakujem skvelému tímu v Neovízia za ich profesionalitu a priateľský prístup. Konečne vidím aj bez kontaktných šošoviek. Po toľkých rokoch je to neuveriteľný pocit!”  Tieto slová uviedla Kvetka k fotke po operácii.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram