Obľúbená moderátorka Kvetka Horváthová (41) je vždy usmiata a pozitívne naladená, no občas aj u nej nastanú momenty, ktoré s ňou otrasú. Nedávno skončila v slzách po jedinej vete od neznámej ženy.

Kvetka patrí ku dlhoročným tváram nielen Telerána či Farmy ale aj každoročného Pochodu Avonu za zdravé prsia. Charitatívna akcia kozmetickej firmy vytiahne každý rok do ulíc Bratislavy tisícky žien, medzi ktorými nechýbajú ani tie najznámejšie moderátorky či speváčky. Celé podujatie je veľmi emotívne a okrem dojímavých príbehov sa akcia zakončuje s vypúšťaním balónov do neba alebo po novom kývaním do neba tým, ktorí svoj boj prehrali.

Kvetka sa počas 3,5 kilometrového pochodu spolu s ďalšími ženami stretla s neobvyklým a mimoriadne silným zážitkom, keď ju oslovila úplne cudzie žena: “Kráčala oproti mne mladá žena, okolo tridsiatky, ktorú som videla prvýkrát v živote. Otvorila náruč so slovami: Kvetka, ja ťa tak rada vidím. Hovorím: Aj ja teba. Objala ma, rozplakala sa mi na pleci so slovami: Včera mi diagnostikovali rakovinu. Včera mi oznámili, že ja ju mám!,” prerozprávala moderátorka pre Plusku, a priznala, že sa po tomto úprimnom príbehu neubránila slzám a ešte nejakú chvílu ostala v objatí s neznámou mladou ženou, ktorú teraz čaká tvrdý boj.

Kvetka patrí k tváram Avon pochodu každý ročník

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, Facebook