Jubilejná 10. séria reality šou Farma sa už nezadržateľne blíži. Diváci by sa mali pripraviť na veľké novinky, no nikto z nich nečakal, že jednou z nich bude aj výmena moderátorky. Dokonca i Kvetka Horváthová tieto špekulácie najskôr poprela, a zároveň potvrdila, že bude súčasťou tohto formátu. Dnes je však všetko inak!

Keď začali zlé jazyky tvrdiť, že Kvetka po deviatich sériách Farmy končí, fanúšikovia túto informáciu odmietali. Situáciu však upokojila sympatická blondínka oznámením, že bude opäť tvárou obľúbeného projektu. Nezabudla však dodať, že divákov čakajú veľké novinky a zmeny, na ktoré doteraz neboli zvyknutí.

Je možné, že už vtedy tušila, že sa s novými farmármi už nestretne. Ďalšej série Farmy sa totiž zhostí komička Eva ,,Evelyn“ Kramerová. „Mám rada nové výzvy, pričom táto ponuka takou rozhodne je. Veľmi sa teším na novú rolu, ktorú si môžem vyskúšať, a verím, že to ocenia aj diváci,“ s radosťou uviedla pre plusku.sk nadšená Eva. Horváthová sa tak musí zmieriť s rozhodnutím televízie Markíza. Aj napriek vyhadzovu však na televízny projekt nezanevrela a svojej náhradníčke a novej podobe Farmy drží palce.

Prvé reakcie nahnevaných divákov

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook