Je tomu len zopár týždňov, čo televízia Markíza zahájila castingy do novej série mimoriadne obľúbenej reality šou Farma, ktoré došli do svojho úspešnho konca. Aj keď Slováci zatiaľ o relácii vedia len toľko, že bojovať proti sebe bude východ a západ, dnes je už jasné aj meno moderátorky.

Kontroverzná reality šou Farma si získala na obrazovkách televízie Markíza pozornosť množstva divákov, ktorých rozdelila doslova na dva tábory. Napriek tomu sa stala jedným z najsledovanejších slovenských programov, pričom niektorí súťažiaci sa udržiavajú na výslní šoubiznisu dodnes.

Kým deviatimi sériami šou sprevádzala divákov obľúbená moderátorská stálica Kvetka Horváthová, v jubilejnej sérii prebrala žezlo komička Evelyn. Na vystupovanie sympatickej Oravčanky sa síce spočiatku vzniesla vlna negatívnych komentárov, avšak fanúšikov Farmy napokon svojim výkonom predsa len presvedčila.

S výkonom blondínky, ktorá nedávno nafotila nádherné snímky, bola mimoriadne spokojná predovšetkým televízia Markíza. „S Evelyn bola Markíza mimoriadne spokojná, a preto bude moderovať aj ďalšiu sériu Farmy,” uviedol pre portál Topky.sk zdroj. 29-ročnú hviezdu, ktorá sa v priebehu posledných rokov vypracovala na jednu z najúspešenejších žien domáceho šoubiznisu, tak zrejme budete opäť vídať na obrazovkách v hlavnom vysielacom čase. Tiež sa už tešíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/farma11__official, Evelynjefresh, Facebook/Farma