Sympatická a ostrieľaná markizácka moderátorka Kvetka Horváthová je medzi televíznymi divákmi mimoriadne obľúbená. Aj ona je však iba človek, ktorý nedokáže vždy udržať svoje emócie na uzde. Tak sa stalo aj pri najnovšom rozhovore, ktorý vás rozhodne chytí za srdce.

Kvetka sa popri pracovným povinnostiam venuje aj dobročinným akciám, vrátane kampane proti rakovine prsníka. Dlhé roky je ambasádorkou tohto projektu, pričom fandí ženám, ktoré musia bojovať s týmto ochorením, ale zároveň upozorňuje na prevenciu.

V poradí už 11. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia sa bude konať 8. júna v Bratislave. Pri príležitosti tejto akcie sa zúčastnila fotenia, a zároveň poskytla aj úprimný rozhovor. Moderátorka sa zverila, že jej blízka kamarátke bola diagnostikovaná s rakovina pŕs, pričom prišla o oba prsníky, no stále bojuje.

Rovnaké šťastie, však nemala mladá žena Esther, s ktorou sa Horváthová pravidelne stretávala na pochode. Bohužiaľ, zákernej rakovine podľahla, pričom na ňu doma čakala maličká dcérka. Kvetke sa pri týchto slovách tisli slzy do očí nad nepriazňou osudu jej milovaných ľudí. Sympatická blondínka je však o to viac presvedčenejšia, že život je krátky a treba si ho naplniť láskou a nie nenávisťou.

Celý rozhovor si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook