Markizácka šou Let’s Dance momentálne valcuje rebríčky sledovanosti, pričom diváci sa museli pripraviť na prekvapenie v podobe nového porotcu Jorgeho Gonzálesa a moderátorky Martiny Zábranskej. Objavili sa však aj takí, ktorí z vysielania tanečnej šou nie sú nadšení, a dali to i verejne najavo.

Elena Podzámska v minulosti účinkovala v šou Let’s Dance, kde sa zvŕtala po boku Mateja Chrena, ktorý sa neskôr stal aj jej partnerom. Spoločne tvorili pár viac ako tri roky. Slovenská herečka má tak na markizácky program dobré spomienky. O to viac nedávno prekvapila svojich fanúšikov i kolegov. ,,Treba sa “baviť“, “tancovať“ a bez úvodzoviek zarábať, keď je vojna a ľudia na Ukrajine zomierajú. Nech žije Let’s Dance,“ napísala na sociálnu sieť.

Niektorí z priateľov známej ryšavky sa jej snažili vysvetliť, že je nutné sa trošku zabaviť, vypustiť paru a aspoň na chvíľu nemyslieť na tragické udalosti. Aj preto zrejme 50-ročná rodáčka z Bratislavy zmenila názor. Na minulotýždňovom priamom prenose v Inchebe sa totiž medzi hosťami objavila i ona a so širokým úsmevom tlieskala súťažiacim.

Podzámska sa napokon rozhodla vysvetliť, prečo prišla na akciu, ktorú iba pred pár dňami verejne kritizovala. ,,Áno, bola som na 6. kole, lebo som robila garde môjmu kolegovi Marcelovi Nemcovi, ktorý ma o to požiadal. Možno už nebudem mať nikdy šancu s ním niekam ísť,“ povedala pre portál pluska.sk, narážajúc na zdravotný stav herca, ktorý bojuje s rakovinou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk, IG/nemecmarcel  |  Foto: IG/nemecmarcel, TV Markíza