Známy tanečník Laci Strike spolu so svojou manželkou oslavovali posledný augustový deň štvrté výročie sobáša. S touto udalosťou sa nezabudol pochváliť ani na sociálnej sieti, kde zverejnil krásnu fotku s výstižným popisom. 

Laci Strike vlastným menom Ladislav Neuschl je známym tanečníkom a choreografom, ktorý sa zaslúžil o vybudovanie street dance tanečnej scény na Slovensku. V súčastnosti má vlastnú tanečnú školu Street Dance Academy, v ktorej odovzdáva mladým tanečníkom svoje viac ako dvadsať ročné skúsenosti. Laci vyučuje aj  na viacerých medzinárodných tanečných workshopoch a taktiež aj vydáva a produkuje tanečné DVD a spolupracuje s domácimi umelcami. Strike nezabúda ani na svojich verných fanúšikov a rád sa s nimi delí o každodenné udalosti z jeho života.

[sociallocker]V stredu sa nezabudol pochváliť s tým, že so svojou manželkou Aničkou oslavujú už štvrté výročie sobáša. Na sociálnej sieti napísal: “Dnes máme výročie svadby s Anči Strike. 4 roky spolu…je nám fajn….” stručne sa vyjadril Laci. Pozrite sa o akú fotku sa s nami podelil.

Laci Strike dnes so svojou manželkou oslavujú štvrté výročie sobáša
Laci Strike so svojou manželkou oslavujú štvrté výročie sobáša

Zdroj:  Wikipédia/ Facebook | Foto: Facebook
[/sociallocker]