Lacko Angyal, ktorý si svojim pohnutým životným príbehom, nekonečným úsmevom, dobrou náladou a nesmiernou skromnosťou získal hádam všetky srdcia porotcov i divákov, sa počas semifinálového kola Superstar predstavil s novou piesňou. Bude z nej nový hit?

Po tom, čo sa usmievavý Lacko Angyal po prvýkrát postavil pred obávanú porotu a spustil svoju autorskú chytľavú pesničku ,,POŠTA“, sa stal neoficiálnym víťazom tohto ročníka Superstar. Aj keď sa tomuto sympatickému mladíkovi nepodarilo prebojovať do finálovej zostavy, môže sa tešiť obrovskej obľube a popularite, ktorú si získal svojim skromným vystupovaním a dobrým srdcom.

Lackovi, ktorý žil so svojou ťažko chorou mamkou v úplne otrasných podmienkach a obývali jednu malú a zapratanú kuticu, sa účinkovaním v tejto obľúbenej talentovej šou úplne zmenil život. Jeho fanúšikovia a priaznivci prostredníctvom zbierky pod iniciatívou Nadácie Markízy a nadácie televízie Nova mu totiž vyzbierali krásnu sumičku, ktorá by mala byť použitá na zabezpečenia ich dôstojnejšieho bývania.

A práve odovzdanie šeku na zabezpečenie lepšieho života, pre tohto večne pozitívneho mladíka z Komárna bol dôvod, prečo sa aj po svojom vypadnutí objavil v speváckej súťaži. Lacko si tak prevzal nádhernú sumu v hodnote 51 000 Eur a pri preberaní neskrýval slzy a dojatie.

Svojim dobrodincom sa odvďačil jeho úplne novou piesňou ,,Krása hudby“, ktorú odprezentoval za klavírom. A treba dodať, že song má veľmi chytľavú melódiu a text, a ihneď zožal obrovské ovácie!

Laciho nová pieseň- Krása hudby!

Bude to nový hit?

Zdroj / Foto: youtube.com