Sympatický chlapec Lacko Angyal išiel na kasting do speváckej šou Superstar a rozhodne nečakal, že sa stane miláčikom divákov. Jeho ťažký životný príbeh okamžite zaujal porotu, ale aj širokú verejnosť. V posledných dňoch však postupne priznáva, že to čo sme v televízií videli bol iba klam.

Lacko v reportáži uviedol, že žije s mamou, ktorá má vážne zdravotné problémy. Aj napriek tomu ju však vychválil za jej starostlivosť a podporu. Dnes však spevák priznáva, že klamal a v jeho rodine vzťahy nie sú ani zďaleka tak priateľské.

Pred pár dňami Angyal zverejnil video, kde otvorene povedal, že sa o neho mama vôbec nestará a odsťahoval sa od nej. Po pár hodinách však pritvrdil a konečne priznal celú pravdu. „Voľakedy ma aj bila, teraz sa u nej vyskytol problém s alkoholom. Ľúbi si dať. Som radšej bez nej ako s ňou. Ja teoreticky žiadnu matku nemám. Lenivá je, nestará sa dokonca ani sama o seba. Pred každým sa iba hrá, aké je chúďatko. Ja ju ako matku už neberiem veľmi dlho. Som rozhodnutý, dať ju do ústavu pre telesne postihnutých, lebo tam sa o ňu postarajú,“ šokoval mladík, pričom svoj krásny vzťah s mamou zrejme iba predstieral.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram