V speváckej súťaži Superstar sa tento rok objavil usmiaty Lacko, ktorý sa rozhodol porotu zaujať pesničkou z vlastnej tvorby. To sa mu nakoniec podarilo a fanúšikovia si ho vďaka ťažkému životu rýchlo obľúbili. No sympatie priaznivcov zrejme strácajú na sile.

Ladislav Angyal, ktorý je však divákom známy ako Lacko zaujal pesničkou “Pošta“, ktorá sa stala chytľavou aj pre porotu. No televízia Markíza sa rozhodla odvysielať o jeho živote reportáž, kde bolo na prvý pohľad jasné, že chlapec žije v zlých podmienkach.

Mladík totiž žije s matkou, ktorá je na polku tela ochrnutá a spoločne bývajú v rómskej bytovke. Dokrútka o Lackovi spustila záujem zo strany fanúšikov, pričom vďaka televízií Markíza sa vyzbieralo viac ako 51-tisíc eur. Peniaze tak pôjdu na kúpu nového bytu.

S o to väčšou odhodlanosť sa chlapec postavil pred porotu opäť s vlastnou pesničkou. Následne postúpil a prebojoval sa do veľkého výberu. Práve to sa stalo kameňom úrazu. ,,Lacko je naozaj zlatý, ale už tam nemá čo robiť. Vyhodili omnoho lepších spevákov. Chcú to hrať na city,“ uviedla jedna z dám na sociálnej sieti. ,,Robia to iba z ľútosti. Už to nie je spevácka súťaž, ale poj**aná reality šou,“ rozčuľoval sa jeden z divákov. ,,Hnevá ma takáto nespravodlivosť. Každý máme starosti a on už dokonca pomoc dostal. Načo mu dávať falošnú nádej,“ zakončil debatu jeden z komentujúcich.

Zdroj/Foto: Facebook  |  Video: Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.