Lady Gaga (32), ktorá bola ešte pred pár dňami šťastne zasnúbená s Christianom Carinom (50), potvrdila fanúšikom smutnú novinu. Špekulácie o jej vzťahu s Bradley Cooperom tak nabrali opäť na sile…

Speváčka Lady Gaga, ktorá doslova ovládla hudobný aj filmový svet po jej skvelom výkone vo filme A Star Is Born, je na roztrhanie. Po ocenení Zlatý glóbus sa pripravuje aj na Oscara, kde si spolu s kolegom Bradleym Cooperom zaspievajú svoj megahit Shallow naživo.

Až doteraz sa zdalo, že Lady Gaga prežíva mimoriadne šťastné obdobie aj v súkromí, keďže v 2017 ohlásila zásnuby so svojím miláčikom Christianom Carinom. O to šokujúcejšia je smutná novina, ktorú už pre People potvrdila aj samotná speváčka: „“Už to nefungovalo. Vzťahy niekedy končia. Nie je to žiadny dlhý dramatický príbeh,T“ znelo stručné vyhlásenie.

Že sa medzi snúbencami niečo deje, naznačovalo už vystúpenie Lady Gagy na odovzdávaní cien Grammy, keď svojho snúbenca zabudla spomenúť v ďakovnej reči a na prste nemala snubný prsteň. Po natáčaní s charizmatickým Bradley Cooperom sa tiež šepkalo, že medzi ním a speváčkou by mohol byť románik aj mimo kamier. Či ide o pravdivú informáciu, alebo je za rozchodom dvojice niečo iné, sa zrejme ukáže až časom.

Lady Gaga a Christian sú už minulosťou
V zákulisí sa šepká o speváčkinom romániku s Bradley Cooperom

Zdroj: people.com │ Foto: Instagram