Všetko sa to zbehlo z ničoho nič počas štvrtkovej noci, keď speváčka vystupovala na úplne bežnom koncerte plnom fanúšikov. Zrazu jedného z nich pozvala na pódium a začala s ním tancovať, keď ten zrazu stratil rovnováhu a spadol z pódia spolu s ňou. Najmä pre Lady Gaga, ktorá pristála na chrbte, vyzerala nehoda mimoriadne hrozivo. Po sérií röntgenov sa však ukázalo, že je všetko v poriadku.

„Len tancujte! Všetko bude ok,“ zacitovala Gaga jednu zo svojich najznámejších piesní a poslala fanúšikom pozdrav v podobe röntgenového snímku ruky v medzinárodnom geste značiacom, že je všetko v poriadku.

“Just Dance! Gonna be ok!,” poslala fanúšikom správu potom, ako jej niekoľkokrát zröntgenovali celé telo.

“Sme ako Jack a Rose z Titanicu.”

Zdá sa, že obrovské množstvo röntgenov, ktoré po nehode absolvovala, už boli vykonané len pre istotu. Lady Gaga sa totiž postavila okamžite po hrozivom páde a väčší strach než o seba, mala o svojho tanečného partnera. „Si v pohode?“ pýtala sa ho a hneď ho aj pozvala späť na javisko. „Poďme späť! Všetko je fajn. Nie je to tvoja vina. Sľúb mi tu a teraz, že si hneď odpustíš, čo sa stalo. Sme v tom spolu.“ Vystrašený fanúšik sa jej poďakoval a hanblivo sa priznal, že je jej veľkým obdivovateľom už viac ako dekádu. „Podľa mňa je to skvelé!“ tešila sa neskôr. „11 rokov a zbožňujeme sa tak, až spolu zletíme z po*ndiatého pódia! Spadli sme si do náručia, Jack! Sme ako Rose a Jack z Titanicu!“

Speváčka sa do povedomia verejnosti dostala najskôr ako “monštrum” oblečené v mäse a neskôr ako nežná kvetinka, ktorá sa tešila zo sošky Oskara ako malé dieťa.

Jednou z vecí, pre ktorú fanúšikovia Lady Gaga tak zbožňujú, je jej povestný humor. Ten sa prejavil aj vo chvíli, keď sa zbierala zo zeme a sledovali ju pohľady na smrť vystrašených ľudí. Všetkých dostala tým, že zahlásila: „Všetko je v pohode. Jediná vec, čo nie je, je fakt, že tu nie sú žiadne blbé schody, po ktorých by sme sa dostali späť!“

Nehoda. Toto muselo poriadne bolieť! Lady Gaga však prijala pád so cťou a fanúšikovia ju za to zbožňujú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: People.com | Foto a video: Instagram/enigmaupdates, ladygaga, Youtube/alanmolina