Laura si kúpila zdemolované verejné záchody: Zmenila ich na luxusný byt!

Dátum:

Keď Laura prvýkrát uvidela schátrané verejné záchody, zostala očarená. Mnohí iba neveriacky krútili hlavou vrátane majiteľa toaliet, keď ho kontaktovala s veľkým záujmom o nehnuteľnosť. Rodina i priatelia boli presvedčení, že sa zbláznila.

Laura Clark pochádza z Veľkej Británie, pričom pracuje ako architektka. Aj keď má zaujímavú prácu, nemala možnosť rozvíjať svoje inovačné nápady. Pri jednej z prechádzok Londýnom narazila na opustené verejné záchody.

Išlo o budovu, ktorá bola opustená viac ako 30 rokov, kým vnútorné priestory pripomínali ruinu. Žena tak prekvapila aj samotného majiteľa nehnuteľnosti, keď prišla s ponukou kúpy. Ten sa veľmi rád tejto “oštary“ zbavil a Laure ju, samozrejme, predal. Pôvodne chcela mladá žena vytvoriť na mieste bar, no mala problémy pri získaním licencie vzhľadom na vzhľad budovy.

Britka sa napokon rozhodla, že si vytvorí svoj vysnívaný byt, kde môže popustiť uzdu kreativite. Pre mnohých bola absolútnym bláznom, ktorý len zbytočne míňa peniaze. Laura si však stála za svojím rozhodnutím, pričom jej oprava trvala celých päť rokov. Väčšinu prác si totiž robila sama a mužskú pomoc si zavolala len v prípade, kedy to bolo naozaj nutné. Výsledok prekročil všetky očakávania!

Predtým

Teraz

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: inhabitat.com  |  Foto: Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...