Minulý piatok sa legendárnej speváčke obľúbených šlágrov náhle pohoršil zdravotný stav. Potom, ako sa necítila dobre, ju syn odviezol do nemocnice, kde musela podstúpiť okamžitú operáciu srdca.

Legendárna speváčka Mária Velšicová (83) patrí k obľúbeným interpretom televíznej stanice SENZI, no napriek vyššiemu veku sa stále venuje nahrávaniu nových piesní, ako aj živým vystúpeniam. Umelkyni sa ale minulý piatok výrazne zhoršil zdravotný stav.

Potom, ako sa necítila dobre, ju syn musel okamžite odviezť do nemocnice: “Zrýchlilo sa mi srdiečko. Tak hovorím synovi: ‚Odvez ma do nemocnice‘,” prezradila speváčka pre Nový Čas so slovami, že lekári jej pri vedomí prepojovali cievu, ktorá pre srdce nebola dostatočná.

Momentálne sa už Velšicová, ktorá skončila v bratislavskom Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, cíti oveľa lepšie: “Odporučili mi šetriť sa, ale ja už 26. júna nahrávam. Ja to publikum potrebujem a publikum potrebuje mňa, aspoň si to tak nahováram. Fanúšikov pozdravujem, aby sa nezľakli, dokončujem cédečko Chodník lásky a mám aj nový hit Jožina, poď do kina,” teší sa. Speváčku pritom podobné problémy zastihli aj pred rokom.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/SENZI