Zákerná choroba sa nevyhýba ani slávnym osobnostiam. To si uvedomuje aj obľúbený hudobník, ktorý si pred pár týždňami vypočul zdrvujúcu diagnózu. Pri jednom z rozhovorov sa napokon rozhodol, že už viac nebude tajiť svoje zdravotné problémy a prehovoril.

Český spevák František Nedvěd sa stal včera (13. decembra) hosťom v rannom vysielaní Rádia Impuls. V nečakanej chvíli však prekvapil moderátora aj poslucháčov, keď priznal, že mu bola prednedávnom diagnostikovaná rakovina. ,,Pustím to do sveta, nech to všetci vedia. Som na liečbe chemoterapiou, takže čakám, či sa to zlepší alebo nie,“ otvorene povedala hviezda country hudby.

73-ročného hudobníka čaká od 28. decembra tretí cyklus chemoterapie, pričom momentálne trpí obrnou hlasiviek. Talentovanému gitaristovi bola rakovina diagnostikovaná pred vypuknutím druhej vlny pandémie koronavírusu v Česku, no veľmi rýchlo došlo k zákazu hromadných podujatí.

František to považuje za znamenie. ,,Očakávam, že hneď ako sa opatrenia uvoľnia, tak sa mi ten hlas vylieči a budem môcť pokračovať vo svojej práci,“ dodal optimisticky naladený pesničkár, ktorý dúfa v úplne zotavenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/František Nedvěd, Jiří Laštůvka, YT/ Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina