Seriálový Frasier, Kelsey Grammer (61), nie je náruživý milovník žien len vo svojom scenári. Aj v súkromnom živote toho stihol viac než dosť.

Obľúbený herec zo sitkomu Frasier, Kelsey Grammer, bol na obrazovkách vždy obklopený krásnymi ženami a na početné rande či romantické večere sa rozhodne sťažovať nemohol. Nie každý však vie, že tento charizmatický psychiater s legendárnou vetou “Počúvam vás” to poriadne roztočil aj vo svojom súkromnom živote.

frasier ma 7 deti

[sociallocker]Momentálne je už tretíkrát ženatý a so svojou súčasnou manželkou Kayte čaká tretieho potomka po synovi Kelseym a dcére Faith. Z predchádzajúcich manželstiev má ďalšie 4 deti (Mason Olivia, Jude Gordon, Spencer, Greer), a tak má obľúbený herec spolu až 7 potomkov. Jeho dcéra Greer prezradila pre People magazín svoje pocity: “Som naozaj vzrušená. Myslím si, že môj otec a Kayte sú tí najlepší rodičia. Milujú malé deti a tak isto veľkú rodinu, takže je to naozaj skvelé.” Zdá sa, že Frasier aj celá početná rodinka sa na nový prírastok tešia a my mu rovnako gratulujeme!

Zdroj: nydailynews.com | Foto: Facebook
[/sociallocker]