Primár považskobystrickej nemocnice Milan Kulkovský je v tematike pandémie a očkovania aktívny aj na sociálnej sieti. Len pred pár hodinami sa k zaočkovaným verzus nezaočkovaným vyjadrila aj influencerka Zuzana Plačková, no lekár jej verejne poriadne naložil.

Lekár Milan Kulkovský sa na sociálnej sieti pravidelne vyjadruje k aktuálnej téme pandémie či očkovania. Do problematiky zaočkovaných verzus nezaočkovaných sa rozhodla posvietiť aj influencerka Zuzana Plačková, do ktorej sa po nedávnej kauze obul aj Fico. Instagramová kráľovná zdôraznila, že nebude robiť rozdiely medzi oboma skupinami obyvateľov.

Môj profil je miesto, kde sú si všetci ľudia rovní, bez rozdielu, či ste alebo nie ste očkovaní a na tomto profile vám nikdy nikto nebude váš názor nijak meniť ani vnucovať niečo, čo by ste mali so svojim zdravím robiť… Aj naša domácnosť sa skladá z dvoch strán a nikdy by som názor môjho muža nemenila, a preto to nebudem robiť ani na mojom profile a už vôbec nie za peniaze,“ rýpla si zrejme na margo známych tvárí šoubiznisu, ktoré verejne vyzvali ľudí k zaočkovaniu.

Plačkovej slová nenechali chladným ani Kulkovského, ktorý jej poslal ostrý odkaz: „Nie, za účasť na tejto kampani nikto nič nedostal. Ani cent… Je smutné, že je naša spoločnosť nastavená tak, že neverí tomu, že dobro možno konať aj zadarmo. A to je pravdepodobne dôvod, prečo ho nepodporila práve táto osoba. A namiesto toho, aby bola radšej ticho a venovala sa len predaju svojich “zázračných” komodít, šíri a podporuje klamstvá… Nedokážem akceptovať fakt, že sa mienkotvornou a moralizujúcou osobou snaží byť ten, kto svoju kariéru naštartoval tak, že sa nechal za pár eur naolejovať na bielom gauči a je schopný svojim followerom predať aj konský prd v konzerve,“ uviedol na margo influencerky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Milan Kulkovsky blog │ Foto: IG/queen.plackova, Televízia Markíza, FB/Milan Kulkovsky blog