Lekár Kulkovský VYPENIL: Týchto politikov poslal do…!

Dátum:

Primár považskobystrickej nemocnice Milan Kulkovský sa opäť poriadne naštval. Po tom, čo mu zablokovali účet na Instagrame, sa rozhodol podeliť s verejnosťou o svoj postoj. Nešetril ani niektorých politikov, ktorým odkázal, aby išli do r*ti, ak nepodporujú protipandemické opatrenia.

Lekár Kulkovský sa len nedávno obul do influencerky Plačkovej, ktorej okrem iného odkázal, že predá aj „konský prd v konzerve“. Pred pár hodinami sa prihlásil svojim fanúšikom aj verejnosti zo svojho profilu na Facebooku, kde oznámil, že mu zablokovali účet na Instagrame.

Dnes sociálna sieť Instagram zablokovala môj súkromný účet @kulkovskyblog. Doteraz som nebol oficiálne informovaný o dôvodoch. Predpokladám, že práve kampaň #spolupracapreslovensko sa stala tŕňom v oku odporcom očkovania a protiepidemiologických opatrení, ktorí môj účet začali nahlasovať ako škodlivý. Skupina ľudí, ktorí zneužívajú demokraciu a princípy slobody vo svoj prospech ukázala, čo by robila, keby mala na Slovensku v rukách moc,“ uviedol.

Na záver sa ešte prihovoril Slovákom aj niektorým politikom: „Tak kým ma nezablokujú aj na Facebooku… situácia na Slovensku je kritická. Čoraz viac nemocníc poskytuje len neodkladnú starostlivosť. Väčšina sa musí plne venovať len pacientom s Covid-19, z ktorých okolo 80 % je neočkovaných. Ak by bola zaočkovanosť aspoň o pár percent vyššia, nemocnice by boli naplnené len z polovice. A lekári by sa venovali aj nekovidovým pacientom. To je pravda, to sú fakty. A politici, ktorí to naďalej nepochopili, šíria hoaxy a nepodporujú protipandemické opatrenia… nech idú do r*ti… a teraz ma môžete zablokovať aj tu!“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Milan Kulkovsky blog

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...

Zásah Matoviča do politických diskusií? Neuveríte, čo mu prekáža!

Igor Matovič sa svojimi kontroverznými nápadmi rozhodol poriadne rozvíriť...