Lekár šokuje: Vzdychy, prosby, krik, chrčanie, ticho a potom koniec!

Dátum:

Milan Kulkovský, slovenský doktor Covid oddelenia, sa s fanúšikmi svojho blogu na sociálnej sieti podelil s každodennými situáciami, ktoré v práci zažíva: „Zúfalo plačem. Verila mi a ja som jej nedokázal pomôcť. Neviem, čo bude zajtra. Či chcem byť naďalej toho súčasťou. Tej bezmocnosti. Musím. Nechcem.“

Doktor Covid oddelenia sa vo svojom blogu podelil so srdcervúcimi situáciami, ktoré sa odohrávajú na lôžkach ťažkých koronavírusových prípadov. Milan verejnosti otvára oči a píše o vyčerpávajúcich momentoch pochádzajúcich z praxe lekára. „Nemám silu smiať sa a tešiť. Pripájam sa k zástupom Covid depresívnych.. Za posledných pár dní sme na akútne Covid oddelenia našej nemocnice prijali okolo 60 pacientov. Všetci majú zápal pľúc, väčšina obojstranný. Denne prepúšťame nedoliečených, aby sme mohli prijať nezaliečených. Mnohí zomierajú. Vekový priemer klesá. Už ani zďaleka neplatí, že u nás ležia len ťažko polymorbídni 80 – 90-roční pacienti,“ píše unavený lekár.

Kulkovský sa v práci denne stretáva s Covid pacientmi a nedokáže pochopiť myslenie tých, ktorí korone jednoducho neveria. „Vymýšľame si to? Najradšej by som všetkým tým arogantným hlupákom vysielal online prenos z umierania na Covid. Vzdychy, prosby, krik, chrčanie, ticho a potom koniec.“ Celý príspevok nájdete nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Milan Kulkovsky blog

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...