Návšteva slovenských zdravotníckych zariadení nás niekedy stojí poriadne nervy a trpezlivosť. Nie všade totiž dostaneme starostlivosť, akú by sme mali a nie všade vykonáva personál svoju prácu ako poslanie.  Na to doplatila aj Nataša, ktorá si musela zo strany doktorov vytrpieť veľmi veľa bolesti a urážok.

Slovenke sa pred rokom kompletne zrútil svet a spôsobila to jediná jazda trolejbusom. Nataša totiž vystupovala z verejnej dopravy, keď odrazu nešťastne spadla. Dôvodom bola vodička osobného vozidla, ktorá chcela nečakane predbehnúť MHD. Zranená žena bola vo veľkých bolestiach prevezená do nemocnice v Ružinove.

Pacientku však nechali v čakárni aj napriek tomu, že kričala od bolesti a neskôr v kŕčoch prosila, aby jej lekári pomohli. Dostalo sa jej však nečakanej odpovede, keďže Nataši doktori oznámili, že nemá nič zlomené a je iba precitlivená, ba priam hysterická. Aj keď sa zúfalá žena nedokázala otočiť a ani len postaviť, sestrička ju poslala domov.

Pohotovosť navštívila celkovo trikrát, no vždy sa jej dostalo rovnakého zaobchádzania, pričom nedostala žiadne odpovede. Nataša si tak v zúfalstve zaplatila súkromné vyšetrenie, ktoré preukázalo, že má chrbticu zlomenú na dvoch miestach. Ako je možné, že vážny zdravotný stav neodhalili lekári už predtým?!

Príbeh Nataše, ktorý bol odvysielaný v magazíne Reflex, si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: markiza.sk  |  Video: tvnoviny.sk