Sociálnymi sieťami sa začal masívne šíriť príspevok ohľadom lekárky z Banskej Bystrice, ktorá mala odrádzať pacientov od očkovania, pričom napokon sama údajne skonala na koronavírus. Predmetným sa začala zaoberať aj samotná polícia, ktorá napokon potvrdila pravosť informácie.

,,V apríli som zhrozená prišla od obvodnej lekárky svojej 80-ročnej tety, ktorej na vchodových dverách visel ‘zvláštny plagátik’. Mňa spucovala za to, že som si dovolila vystaviť svoju tetu pfizerovským hamižníkom upozorňúc na to, že zaručene do dvoch týždňoch od vakcinácie zomrie na následky očkovania. Nuž, je november 2021, a v márnici spočíva telo 60-tničky, obvodnej lekárky z Banskej Bystrice, neočkovanej antivaxerky, ktorá zomrela na COVID-19,“ znejú slová ženy.

Tá k príspevku, ktorý sa začal šíriť sociálnymi sieťami, zverejnila aj fotografiu z ambulancie všeobecnej lekárky pre dospelých Eleny D.. Ako je uvedené na stránkach s kontaktom na doktorku, od 25.10.2021 sa v jej ambulancii neordinuje, pričom ju majú zastupovať kolegovia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Hoaxy a podvody – Polícia SR